O nas

O nas

BETONBEST

Betonbest to firma rodzinna, która choć zarejestrowana w 2005 r. – tak naprawdę sięga korzeniami do początku lat  90-tych.

Dokładnie w 1990 r. powstał ZAKŁAD PRODUKCJI BETONÓW w Czechowicach-Dziedzicach , którego rozwój zaowocował powstaniem BETONBEST – firmy zajmującej się głównie produkcją prefabrykatów betonowych.

Posiadamy 2 oddziały firmy w Czechowicach-Dziedzicach oraz 1 oddział w Gliwicach. Zajmujemy się wytwarzaniem wyrobów betonowych, prefabrykatów budowlanych, transportem mieszanki betonowej, a także wykonawstwem posadzek betonowych.

Zakład prefabrykacji betonu stale poszerza asortyment produkowanych elementów betonowych i prefabrykatów budowlanych, dzięki czemu aktualna oferta spełnia oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

BIG BLOCK

Bloki betonowe BIG BLOCK (mury oporowe prefabrykowane)  to elementy, które produkujemy już od 2009 r. jako jedna z pierwszych firm w Polsce.

Nasze bloki cieszą się dużym zainteresowaniem klientów ponieważ stanowią łatwy i szybki sposób na budowę boksów, zasieków, ścian powierzchni magazynowych, wiat itp. Betonowe bloki BIG BLOCK stosuje się do układania ścian na sucho na równej i stabilnej powierzchni np. bezpośrednio na gruncie, płycie betonowej, posadzce z betonu lub alternatywnie na blokach ułożonych poprzecznie.
Symetryczne ułożenie zamków w elemencie pozwala w łatwy sposób łączyć je ze sobą.

Prefabrykowane bloki firmy Betonbest wykonane są zgodnie z normą EN 14992+A1:2012E.
Nośność ściany ułożonej z bloków betonowych zapewnia ich ciężar oraz siły tarcia na styku elementów.

Jeżeli planujesz budowę tymczasowych wiat, ścian boksów, wydzielających ścian ogniochronnych – serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Chętnie doradzimy jakie bloki wybrać, przygotujemy stosowną ofertę i z wielką przyjemnością obsłużymy Twoją budowę.